TV Stüdyo Tasarım ve Uygulama

Mimari Tasarım ve Uygulama

Stüdyo yapılması düşünülen yerin uygun bir şekilde mimari tasarımını yapıyoruz. Bu mimari tasarıma TV stüdyosu kurulumugöre istendiği takdirde inşaat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Tüm altyapı çalışmalarını mekanik ve elektrik altyapısı dahil olmak üzere projelendiriyor ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Dekor Tasarım ve Uygulama

Mekan stüdyo olmaya hazır hale geldikten sonra stüdyo sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda dekor tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Stüdyo alanının en verimli şekilde kullanılması ve gerçekleştirilecek program miktarına göre her türlü ihtiyacı göz önüne alarak optimum bir dekor tasarımı ortaya koyuyor ve bu tasarımın uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Dekor tasarımlarımızda “Yeşil” yaklaşımları benimsiyor ve düşük enerji sarfiyatını dikkate alıyoruz. Ayrıca malzeme seçimlerimizi de binaya en düşük yükü getirecek ve kullanımı kolay olanlardan yapıyoruz.

Video/Audio/Işık Projelendirme ve Uygulama

Tv yayin studyolari 2Stüdyo sahibinin hedefleri doğrultusunda en optimum sonucu almak üzere stüdyonun video/audio/ışık projelendirmesini gerçekleştiriyoruz. Projelendirme aşamasında özellikle ileriye dönük trendleri göz önünde bulunduruyor ve en önemlisi işletmesi kolay yapılar tasarlıyoruz. Projelerimizde göz önünde bulundurduğumuz bir diğer konu düşük sorunlu ve düşük insan gücü gerektiren sistemler tasarlamak. Bu şekilde tasarladığımız video/audio/ışık projelerinde malzeme/cihaz seçimini müşterilerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Avkom olarak temsilciliğini yaptığımız dünya markaları ile en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sağlayabiliyoruz.

Dünya Markalarından oluşan temsilciliklerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Otomasyon ve IT Uygulamaları

Üretilen içeriklerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde üretilmesi ve yine sağlıklı bir şekilde muhafazası için otomasyon sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz. İşletme masraflarının düşük olmasının bir işletmeci için ne kadar önemli olduğunun farkına vararak düşük işgücü gerektirecek Yayın Otomasyon Sistemleri, Haber Otomasyon Sistemleri ve Arşiv Sistemleri kuruyoruz. Kurum içinde tüm içeriklerin sayısal taşınması ve depolanmasını TV Otomasyon Sistemlerisağlıyoruz.

Uydu ve Internet Yayıncılığı

Üretilen içeriklerin hedefler doğrultusunda Uydu üzerinden ve/veya Internet üzerinden dağıtımını da tasarlıyor ve uyguluyoruz. İçeriğin en yüksek sayıda insana en optimum kalitede ulaşmasını temin ediyoruz.

Devreye Alma ve Eğitim

Tüm tasarladığımız sistemleri devreye alıyor ve eğitimlerini temin ediyoruz. Kurulumu gerçekleştirilen sistemlerin en sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için kullanıcı eğitimlerini yeterli sürelerde yapıyoruz.

Kurulum Sonrası Destek

Sistemler devreye alındıktan sonra ilk yayın günlerinde müşterilerimize teknik eleman desteği sağlıyoruz. Yayına başladıktan sonra da “servis anlaşmaları” kapsamında talep edilen süre boyunca bu desteğimizi devam ettiriyoruz..

BİLGİ AL

Yurtdışı Partnerlerimiz

Bazı Referanslarımız