Savunma Sanayi Görüntü Aktarımı

Savunma sanayi sektöründe; medya, video ve görüntü ihtiyaçlarına özel projeler yapıyoruz.

Askeri, Sivil Savunma sanayisi için yabancı firmaların sunduğu çözümlerden çok daha esnek ve yönetilebilir ve minimum seviyede arızalanma yaşayan video çözümleri sunuyoruz.

Savunma sanayiinde kullanılan araçların (füzesavarlar uçaksavarlar gibi hava aracı olabileceği gibi kara aracı da olabilir) kamera görüntüsünü alarak, bu görüntüleri belli bir çapta sabit bir antene indiriyoruz.

Görüntü Aktarımında Minimum Gecikme

Örneğin savunma sanayisinde kullanılan bir askeri helikoptere aşağıda bulunan ekip anından müdahale etmek veya yönlendirme yapmak istediğinde, helikopterdeki görüntünün ekibe gecikme olmadan ulaşmasını sağlıyoruz. Helikopterden RF denilen sistemle inen görüntü, kullandığımız sistemle IP bazlı olarak tekrar kodlanır. Burada en önemli nokta, sunduğumuz çözümün kolay yönetilebilir bir sistem olması. Aracın görüntüsüne minimum gecikme ile ulaşan karadaki merkez, sunduğumuz teknoloji sayesinde aracı dilediği gibi yönlendirebiliyor. Sistemimiz ile savunma sanayii sektöründe yaşanabilecek hayati gecikmelerin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Havadan Gelen Görüntüyü Dağıtma

Askeri bir operasyon esnasında hava aracından alınan görüntünün, operasyonu başka bir ilden takip eden bir merkezde canlı olarak izlenebilmesini sağlıyoruz. Operasyonun bir VideoWall üzerinden yüzlerce insan tarafından anlık olarak takip edilmesini sağlayan görüntü aktarımı çözümleri sunuyoruz. Bu operasyonun görüntüsünü istenildiğinde bir portala aktarabiliyoruz. Bütün bu görüntülerin arşivleyerek offline olarak da izlenebilmesini sağlıyoruz.

BİLGİ AL