Kurumsal Video Portal

Çok şubeli kuruluşların video içeriklerini çalışanlarına ve müşterilerine güvenli bir şekilde ulaştırabilmeleri için video portalları kuruyoruz.

Kurumlar bu video portallar üzerinden canlı yayınlar yapabildikleri gibi kayıtlı içeriklerini de paylaşabiliyorlar. Yüksek güvenlikli altyapılar sayesinde içeriklere ulaşım sadece yetkili kişiler tarafından sağlanıyor. Video içerikler üstveriler ile zenginleştirilebiliyor. Yapılan canlı yayınlar yayın anında otomatik kayıt edilerek, o an izleyemeyen kişilerin daha sonra izlemeleri sağlanabiliyor.

Video portal çok geniş raporlama imkanları sunuyor. Yöneticiler böylece hangi içeriklerin kimler tarafından seyredildiğini denetleyebiliyorlar. Kuruma özel HTML5 tabanlı “landing” sayfaları oluşturulabiliyor ve istenirse mevcut web sayfalarının içerisine entegrasyon sağlanabiliyor.  Kuruma özel akışlar oluşturularak gerçek TV yayını etkisi oluşturulabiliyor. Günlük, haftalık, aylık akışlar oluşturmak mümkün oluyor. İş akışı kuralları sayesinde içerikler sosyal medyaya(facebook, twitter, youtube) veya kurumsal web sayfasına otomatik publish edilebiliyor. İçeriklere erişim web browserlardan sağlanabildiği gibi mobil cihazlardan da sağlanabiliyor.

Kurumsal video portal ile ilgili konuşmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. İsterseniz iletişim formunu doldurun biz sizi arayalım…

Yapılan kurulumlar ve diğer geliştirdiğimiz proje referanslarımızdan bazılarına ulaşmak için lütfen referanslar sayfamızı ziyaret ediniz.

BİLGİ AL
Kurumsal_Video_Portali
Video_Portali_Raporlama