Canlı Yayın Araçları

Araç Seçimi

Canlı Yayın aracının ne amaçla kullanılacağı araç seçiminde büyük önem taşımaktadır. Avkom olarak kullanım amacını göz önünde tutarak klasik alışılmış araç modelleri dışında farklı daha uygun modellerin seçimi konusunda yardımcı oluyoruz. Araç seçiminde özellikle işletmesi kolay ve daha az masraflı modellerin tercih edilmesini öncelikliyoruz.

Araç Modifikasyonu ve Yerleşim

Araç tipine karar verildikten sonra bu aracı istenen amaca göre modifiye ediyoruz. Modifikasyon öncesi tüm projelendirme işlemlerini tamamlıyoruz. Tüm çizimleri final haline, müşterimizle birlikte getiriyoruz. Onay sonrası aracın gerek karisöründe gerekse iç müçtemelatında gerekli modifikasyonları yapıyoruz. Bunu yaparken aracın dengesinin bozulmamasını ve yine kolay işletme sağlayacak noktaları dikkate alıyoruz. Bir diğer dikkat ettiğimiz nokta ise mümkün olduğunca aracın orijinal halinin bozulmaması. Bu sayede daha uzun ömrü garanti etmiş oluyoruz.

Aracın Donatılması

Müşterimizin hedefleri doğrultusunda cihaz seçimlerini birlikte yapıyor ve daha sonra bu cihazların araç içine montajını tamamlıyoruz. Cihaz seçimlerinde özellikle cihazların ağırlığı, sessizliği ve güç sarfiyatını dikkate alıyoruz. Bunun yanında mümkün olduğunca solid state cihazları ve az ısınan cihazları tercih ediyoruz. Bu işlemler sırasında hedefimiz hep kolay ve ucuz işletme.

Aracın Eğitimi ve Teslim

Hazır hale gelen aracımızla ilgili tüm eğitimleri sağlıyoruz. Bakımlar konusunda müşterimizi bilgilendiriyoruz. İstendiği takdirde trafik işlemlerini müşterimiz adına takip edip teslimatı gerçekleştiriyoruz.

BİLGİ AL
Canli Yayin Araclari 2- orta
SONY DSC