Kendi Kurumsal Video Portalınızı Oluşturun

 

Kendi Kurumsal Video Portalınızı Oluşturun

Video içerikleri, özellikle çok sayıda şubesi olan kurumsal firmaların önemli ihtiyaçlarından biri haline gelmiş durumda. Günümüzde bu firmalar, kurumsal içeriklerini ve yayınlarını Kurumsal Video Portal çözümleri üzerinden gerçekleştiriyorlar. Dolayısıyla, popüler siteler veya sosyal medya uygulamaları üzerinden canlı yayın yapma imkanı sunan Kurumsal Video Portal hizmetleri de tercih ediliyor.

Sektörün lider sosyal medya ve zengin video portalı Kaltura MediaSpace ile kendi özel Youtube’unuzu kurabilirsiniz. MediaSpace ile kullanıcılar herhangi yerden herhangi zamanda güvenli bir şekilde canlı videolar, slayt sunumlar, webcam yayınları, video dosyaları oluşturabilir, yükleyebilir, paylaşabilir, aratabilir, seçebilir ve izleyebilirler.

MediaSpace tüm cihazlardan içeriğe erişebilme imkanı, eşsiz kullanıcı kolaylıkları ve güçlü kontrol ve yönetim araçları sunar. MediaSpace toplulukları online video sayesinde sosyal etkinliklere katılımı ve katkıyı teşvik eder. Geçmişte kurumdaki bir sistem yöneticisi veya küçük bir ekip bu paylaşımları yapardı.  MediaSpace; büyük kitlelerdeki izleyicilerin, yöneticilerin ve içerik oluşturanların da bu paylaşımlarda bulunmalarına imkan vererek bu işleyişi bir devrim niteliğinde yenilikle değiştirmiştir.

Kaltura MediaSpace hakkında detaylı bilgi için info@avkom.com‘a yazın veya bize ulaşın.