Otel/Konaklama/Hastane TV

Otellerde, endüstriyel uydu alıcılarını kullanarak uydudan televizyon kanallarını (şifreli, şifresiz veya aboneliği varsa) çözüyoruz. Bu televizyon kanallarını network paketine dönüştürerek kodluyoruz. Tv kanallarının bitrate lerini yani yayın kalitelerini yeniden düzenliyoruz. Otelin IPTV platformuna kanal olarak veriyoruz.

Otel yönetimi, sağladığımız teknoloji ile, bu yayını setup box a aktararak otel odalarının tv kanallarını dilediği gibi sıralayıp düzenleyebiliyor. Otellerde her odada network kablosu ile televizyon yayını bağlanıyor.

Otelin Müşteri Portföyüne Göre TV Yayını Tasarlama

Otel yönetimi, tercihe bağlı olarak odalardaki tv yayınını gelen müşteri portföyüne göre düzenleyebiliyor. İstediği zaman kanal sayısını 20’den 100’e çıkarabiliyor. 2 ilave cihaz aparatı ile, yabancı kanalları da sisteme ekleyerek yayını merkezden büyütebiliyor.

IPTV teknolojisi ile otelleri eski anten kablosunun getirdiği bütün handikaplardan kurtarıyoruz. Otel TV teknolojisinde gerekli düzenlemelerden sonra yönetimi kullanıcıya yani otel misafirine kalmaktadır.

Otel/Konaklama/Hastane Tv hakkında bilgi almak için info@avkom.com dan veya 0212 320 88 20 den bize ulaşabilirsiniz.

BİLGİ AL
Otel_TV
OtelTv_7
OtelTv_9
OtelTv_8
OtelTv_10