Kurumsal Video ve Resim Hafızası

Firmalar için kendi kurumsal hafızalarını oluşturabilmeleri çok önemlidir. Bu hafıza içinde en değerli varlıklar resimler ve videolardır. Bu veriler firmanın geçmişinden günümüze gelişimini hangi aşamalardan geçtiğini kimlerle çalışıldığını, ne tür işbirlikleri yapıldığını gözler önüne seren en değerli datalardır.

Firmaların Kurumsal hafızalarını kuruyoruz.

İhtiyaç duyulan tüm videolara ve resimlere istenildiği zaman istenilen yerden ve istenilen kişiler tarafından ulaşılmasını sağlayan teknoloji altyapımız ile nesilden nesile aktarılacak bir süre sonra değer biçilemeyecek bu kurumsal hafıza sistemini kuruyoruz.

Ajanslarla Entegre Çalışıyoruz.

Eğer Kurumsal verilerinizi ajanslardan temin ediyorsanız, ajans değiştirdiğinizde veya çalışmalarınızı sonlandırdığınızda bu verilere ulaşamazsınız.

Hergün çalıştığınız ajansa bağlanarak tüm verileri kendi sistemlerinize çekmenizi ve kurum hafızanızın bir parçası olmasını sağlıyoruz.

Sistemlerimize verileriniz tanımlandıktan sonra ajanslara otomatik bağlanıyor ve verilerinizi belirlenen saatte ve belirlenen kategorilerde otomatik olarak çekiyor, sabah mesai başladığında verilenize hemen ulaşıp incelemeye başlıyorsunuz.

Verilerinizi Kolayca Paylaşın.

Verilerinizi hemen tüm formatlara orjinalini bozmadan çevirebilir sonrasında İsterseniz çalışma arkadaşlarınızla ve yöneticilerinizle paylaşabilirsiniz.

BİLGİ AL
SONY DSC