Kurum içi TV Yayını

Kurumlar, kurum içi iletişimlerini güçlendirmek için hem kurum içinde hem de şubelerinde kullanmak üzere yayıncılık çözümlerini kullanmaktalar. Firmalar kendi altyapılarını kullanarak kurum içinde IPTV yayıncılığı hizmeti sunuyorlar. Firmalar bu hizmeti kendi altyapıları üzerinden değil internet üzerinden de sağlayabilirler.

Özellikle çok şubeli büyük firmalar, internet üzerinden kurumsal kimliklerine göre tasarlanmış kurumsal TV oluşturarak tüm şubelerine seslenecekleri sistemlere ihtiyaç duyuyorlar. Daha çok TV ler, bankalar, otomotiv firmaları, mağaza zincirleri ‘Kurum İçi Tv Yayını’ hizmetini yaygın olarak kullanmaktadırlar.

Eğitim Yayınlarını Tüm Şubelerin Canlı İzlemesi

Kurum içi TV yayını servisini kullanmak isteyen çok şubeli firmalara IPTV yayını hizmeti sağlıyoruz. Firmaların, belli departmanlara yönelik canlı eğitim yayınlarını ve videolarını tüm şubelerine aynı anda ulaştırıyoruz. Örnek olarak çok şubesi olan bir bankanın, kurum içi motivasyonu artırmaya yönelik CEO konuşmasını, tüm şubelerine aynı anda tek bir yayın üzerinden ulaştırıyoruz. Bu konuşmayı aynı zamanda kayıt altına alarak arşivliyoruz.

Kurum Ici Yayin