Biz Kimiz

1996 Yılında kurulduk. Kurulduğumuz yıldan itibaren ana iştigal sahamız profesyonel videologo (1) uygulamaları oldu. Videonun herhangi bir şekilde profesyonel olarak kullanıldığı her alan ilgimizi çekmiştir. Bu çerçevede yüzlerce projede yüklenici olup başarılı işlere imzalar attık. Pek çok kurumun sayısal video arşivlerini kurduk. Yüzlerce TV istasyonunun sayısala geçmesini sağladık. Öyle ki Türkiye TV leri dünyadaki rakiplerinden çok önce sayısal sistemleri kullanıyor olmuşlardır ve bunda bizim katkımız çok büyüktür.

Her yıl ilan edilen en büyük teknoloji firmaları listesinde istikrarlı bir şekilde yükseliyoruz ve 2015 yılı verileri ile 132. sıradayız.

Pek çok kurumun mesajlarını sayısal ortamlar üzerinden muhataplarına aktarmasına vesile olduk. Ülkemizde düzenlenen pek çok kongre ve konferansın sayısallaştırılmasında rol aldık. Çok kritik video içeriklerin kayıt edilmesi, aktarılması ve depolanması konusunda projeler gerçekleştirdik. Kısacası Türkiye’de profesyonel video dendiğinde ilk akla gelen firmalardan birisiyiz.

Şirket Politikamız

Toplam kalite hedefimiz doğrultusunda, hizmet kalitemizin gelişimini sağlamak amacı ile müşteri memnuniyetini, müşteri olarak gördüğümüz toplumun mutluluğunu, sürekli en üst düzeyde tutmayı, İş sağlığı ve güvenliği ile çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi, hizmet kalitemizin geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemeyi, yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamak ve sürekli geliştirmeyi şirketimizin politikası olarak benimsemiş bulunuyoruz.