Biz Kimiz

1996 Yılında kurulduk. Kurulduğumuz yıldan itibaren ana iştigal sahamız profesyonel videologo (1) uygulamaları oldu. Videonun herhangi bir şekilde profesyonel olarak kullanıldığı her alan ilgimizi çekmiştir. Bu çerçevede yüzlerce projede yüklenici olup başarılı işlere imzalar attık. Pek çok kurumun sayısal video arşivlerini kurduk. Yüzlerce TV istasyonunun sayısala geçmesini sağladık. Öyle ki Türkiye TV leri dünyadaki rakiplerinden çok önce sayısal sistemleri kullanıyor olmuşlardır ve bunda bizim katkımız çok büyüktür.

Her yıl ilan edilen en büyük teknoloji firmaları listesinde istikrarlı bir şekilde yükseliyoruz ve 2015 yılı verileri ile 132. sıradayız.

Pek çok kurumun mesajlarını sayısal ortamlar üzerinden muhataplarına aktarmasına vesile olduk. Ülkemizde düzenlenen pek çok kongre ve konferansın sayısallaştırılmasında rol aldık. Çok kritik video içeriklerin kayıt edilmesi, aktarılması ve depolanması konusunda projeler gerçekleştirdik. Kısacası Türkiye’de profesyonel video dendiğinde ilk akla gelen firmalardan birisiyiz.