KAMERA LENSLERİ | AVKOM Teknoloji
x

KAMERA LENSLERİ
Bu bölümde, Profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Kamera Lensleri yer almaktadır. Bu ürünler ile ilgili, Avkom Teknoloji A.Ş. yi arayarak demo talep edebilir, böylece ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

 


1 2
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
AvkomSoft

ProVideo

Metus

Haberler
Avkom, İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında 147. sırada
Bilişim sektörünün tek referans kaynak olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması 2013 yılı sonuçları açıklandı. Cavme Group kuruluşu olan firmamız Avkom Teknoloji A.Ş., 147. sıraya yükseldi.
Edius Pro 7.4 güncellemesi yeniliklerle geldi

Edius Pro 7.4 güncellemesi yeniliklerle geldi

İlk olarak Amsterdam IBC fuarında kullanıcılarla buluşan Edius’un 7.4 güncellemesi, şimdi kullanıcılara da sunuldu. Tüm kayıtlı Edius pro 7 kullanıcıları için ücretsiz olan bu güncelleme, daha fazla yeni format desteğiyle geldi.

Ayrıca AJA'nın KONA 3G kartından timeline çıkış, QuickTime HQ/HQX gömülü timecode ile dosy çıkış desteği, Genarts' Sapphire lens flare efekt desteği yeni güncellemedeki yenilikler arasında yer alıyor.

Adobe Creative Cloud % 40 indirim
Ekipler İçin Creative Cloud... Adobe Creative Suite 3,4,5 ve 6 kullanıcıları Creative Cloud' a indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz. Her an bitmesi beklenen bu özel kampanyadan faydalanmak için hemen 0212.3208820 den Avkom yazılım departmanı ile iletişime geçin.
Güncel Autodesk Kampanyaları

Autodesk, 7 Ağustos 2014 den başlamak üzere; Upgrade, Legacy ve LateFee Waiver kampanyaları düzenledi. 2014 Ekim son haftasına kadar sürecek olan kampanyaların detayları ve koşulları aşağıda yer almaktadır.

DaVinci Resolve 11 Yayınlandı

Blackmagic Design 6 Ağustos 2014 günü yayınladığı yeni versiyonla DaVinci Resolve kullanıcılarına yeni bir sürpriz yaptı.

DaVinci Resolve’un 11.0  versiyonu olarak karşımıza gelen yeni sürümünün fazlaca yenilikler sunduğu bir gerçek.

 

Edius v7.20 Güncellemesi Yayınlandı
Sorunsuz video kurguları ve 4K iş akışları için mükemmel bir çözüm sunan, kullanıcıların her zaman daha rahat çalışmasını hedefleyen GrassValley, Edius Pro 7 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Grassvalley.com web sitesinden indirilebileceğiniz 7.20 güncellemesinde birçok geliştirme ve iyileştirmeler bulunuyor.
Efsane Veda Ediyor. İşte Yeni Veliaht..
Ödül alan bir çok yapımda kullanılan Sony'nin efsane kamerası PMW-EX3'ün üretimine son verildi. İki farklı versiyonu ve 4:2:2 50 Mbit kayıt kapasitesi ile efsanenin tahtına aday PMW-300'ün tüm ek özellikleriyle işte karşılaştırma tablosu..
Avkom, Autodesk Silver Partner oldu.
Broadcast sektöründe lider markalarda distribütörlüğünü başarı ile sürdüren Avkom Teknoloji, bu yıl içinde sektörün ihtiyacı olan yazılımlar konusunda da hamle yaparak, bilinen markaları da bünyesine katma başarısını gösterdi.
Adobe Türkiye, Creative Cloud'u Anlattı
Adobe Türkiye ve Avkom Teknoloji işbirliğiyle, Adobe'nin yeni çözümü Creative Cloud'u,  kullanıcılara daha yakından tanıtmak için, yeniliklerin ve yapılabileceklerin anlatıldığı bir seminer düzenlendi.
KA-BANDI SİSTEMLERİ PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İLE AVKOM'da
Ka Bandı sistemleri, Ku Bandı sistemlere göre çok daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Ka Bandı sistemleri, uydu operatörleri tarafından sağlanan ve temelinde internet hizmeti yatan bir uydu sistemidir.
METUS Teknoloji bir dünya deviyle daha işbirliğinde!
Apple Final Cut, Sony Vegas ve Grass Valley Edius'tan sonra Metus MAM şimdi de Adobe Premiere'e entegre.
Avkom işbirliğiyle Kramer, Yeni Teknolojileri ve Ürünlerini Tanıttı

Avkom Teknoloji ve Kramer iş birliği ile 4 Haziran Salı günü 'Kramer Dijital Video Ürün Sunumları' eğitim toplantısı,  İSİAD Genel Merkezi Boğaziçi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
SOSYAL MEDYA facebook.com/avkom plus.google.com/+avkom twitter.com/avkom vimeo.com/avkom youtube.com/avkom avkomblog.com
WEB SİTELERİ AVKOM AVKOMDESIGN AVKOMSOFT PROVIDEO
CAVME GROUP AVKOM TEKNOLOJİ METUS TEKNOLOJİ iDiSPLAY KOMOTE C3 BİLGİSAYAR PENTERUS
AVKOM TEKNOLOJİ Merkez: Piyalepaşa Blv, Memorial Center A Blok K:10 Okmeydanı/İSTANBUL
İstanbul T: 0212.3208820 - Ankara T: 0312.4414551 info@avkom.com GİZLİLİK KOŞULLARI KULLANIM KOŞULLARI ©2009 AVKOM, bir CAVME Group kuruluşu olup, Tescilli marka ismidir. Tüm hakları saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.