KAMERA LENSLERİ | AVKOM Teknoloji
x

KAMERA LENSLERİ
Bu bölümde, Profesyonel kullanıcıların tercih ettiği Kamera Lensleri yer almaktadır. Bu ürünler ile ilgili, Avkom Teknoloji A.Ş. yi arayarak demo talep edebilir, böylece ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

 


Stoktakiler
1 2
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
SONY
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Tanıtılıyor
FUJINON
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2
facebook avkom twitter avkom youtube avkom

AvkomSAT

AvkomSoft

ProVideo

Metus

iDiSPLAY
Cavme
Haberler
Avkom, İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında 147. sırada
Bilişim sektörünün tek referans kaynak olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması 2013 yılı sonuçları açıklandı. Cavme Group kuruluşu olan firmamız Avkom Teknoloji A.Ş., 147. sıraya yükseldi.
Adobe Creative Cloud % 40 indirim
Ekipler İçin Creative Cloud Adobe Creative Suite 3,4,5 ve 6 müşterileri Ekipler icin Creative Cloud' a %40 indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz. Her an bitmesi beklenen bu özel kampanyadan faydalanmak için hemen 0212.3208820 den Avkom yazılım departmanı ile iletişime geçin.
Autodesk Upgrade Hakkınızı Kaybetmeyin!
Şimdi elinizdeki yazılımı güncelleyin ve Autodesk Abonelik alın, %30'a varan indirim kazanın. 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren ürün güncelleme politikası değişmekte ve upgrade (güncelleme) modeli tamamen kaldırılmaktadır. Sizin de eski versiyon Autodesk lisans kullamınız mevcut ise, upgrade hakkını kaybetmeden indirimli kampanya alternatifi ile lisanslarınızı güncelleyebilmeniz için, tarafınıza fiyat teklif göndermekten ve sorularınızı yanıtlamaktan memnunluk duyarız.
KA-BANDI SİSTEMLERİ PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İLE AVKOM'da
Ka Bandı sistemleri, Ku Bandı sistemlere göre çok daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Ka Bandı sistemleri, uydu operatörleri tarafından sağlanan ve temelinde internet hizmeti yatan bir uydu sistemidir.
Edius v7.20 Güncellemesi Yayınlandı
Sorunsuz video kurguları ve 4K iş akışları için mükemmel bir çözüm sunan, kullanıcıların her zaman daha rahat çalışmasını hedefleyen GrassValley, Edius Pro 7 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Grassvalley.com web sitesinden indirilebileceğiniz 7.20 güncellemesinde birçok geliştirme ve iyileştirmeler bulunuyor.
Efsane Veda Ediyor. İşte Yeni Veliaht..
Ödül alan bir çok yapımda kullanılan Sony'nin efsane kamerası PMW-EX3'ün üretimine son verildi. İki farklı versiyonu ve 4:2:2 50 Mbit kayıt kapasitesi ile efsanenin tahtına aday PMW-300'ün tüm ek özellikleriyle işte karşılaştırma tablosu..
Avkom, Autodesk Silver Partner oldu.
Broadcast sektöründe lider markalarda distribütörlüğünü başarı ile sürdüren Avkom Teknoloji, bu yıl içinde sektörün ihtiyacı olan yazılımlar konusunda da hamle yaparak, bilinen markaları da bünyesine katma başarısını gösterdi.
Adobe Türkiye, Creative Cloud'u Anlattı
Adobe Türkiye ve Avkom Teknoloji işbirliğiyle, Adobe'nin yeni çözümü Creative Cloud'u,  kullanıcılara daha yakından tanıtmak için, yeniliklerin ve yapılabileceklerin anlatıldığı bir seminer düzenlendi.
Autodesk yükseltmelerinde %30a varan son büyük fırsat! Autodesk Kullanıcılarını Uyardı Güncelleme Hakkınızı Kaybetmeyin
Autodesk, ürün güncelleme politikasını değiştirerek, 1 Şubat 2015 itibariyle Autodesk yazılımlarının eski sürümlerden güncel sürümlere yükseltme (upgrade) satışının sona ereceğini bildirildi.
Bu uygulama başladıktan sonra, sadece Autodesk Aboneliğine sahip kullanıcıların, yeni sürümlere güncelleme yapabilecekleri belirtildi.


METUS Teknoloji bir dünya deviyle daha işbirliğinde!
Apple Final Cut, Sony Vegas ve Grass Valley Edius'tan sonra Metus MAM şimdi de Adobe Premiere'e entegre.
Avkom işbirliğiyle Kramer, Yeni Teknolojileri ve Ürünlerini Tanıttı

Avkom Teknoloji ve Kramer iş birliği ile 4 Haziran Salı günü 'Kramer Dijital Video Ürün Sunumları' eğitim toplantısı,  İSİAD Genel Merkezi Boğaziçi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Grass Valley den Yeni Edius Pro 7
Video format ayrımı yok, render yok, convert yok...
Hemen kurguya başlayın...
CINEMA 4D Lite paketinizi yükseltin ve %40 a* varan tasarruf edin
Şu andan itibaren geçerli olacak şekilde, 30 Ağustos 2013 tarihine kadar %40 tasarruf sağlayın. After Effects CC içerisinde bulunan CINEMA 4D Lite versiyonunuzu CINEMA 4D R14 Broadcast veya Studio paketlerine yükseltin ve büyük tasarruf avantajından anında faydalanın. Son derece kolay!
SOSYAL MEDYA facebook.com/avkom plus.google.com/+avkom twitter.com/avkom vimeo.com/avkom youtube.com/avkom avkomblog.com
WEB SİTELERİ AVKOM AVKOMDESIGN AVKOMSAT AVKOMSOFT PROVIDEO
CAVME GROUP AVKOM TEKNOLOJİ METUS TEKNOLOJİ iDiSPLAY KOMOTE C3 BİLGİSAYAR IF VENTURES PENTERUS
AVKOM TEKNOLOJİ MERKEZ: Piyalepaşa Blv, Memorial Center A Blok K:10 Okmeydanı/İSTANBUL - 212.3208820
Ankara Şb: Bosna Hersek Cd 1.Sokak Şimal Ap. N:17/10 Emek-Çankaya/ANKARA - 312.4414551 info@avkom.com GİZLİLİK KOŞULLARI KULLANIM KOŞULLARI
©2009 AVKOM, bir CAVME Group kuruluşu olup, Tescilli marka ismidir. Tüm hakları saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.